KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offset tryck 7336138
nr 733 6138
Offset tryck
Signerad, Sam Francis, Komposition, ej numrerad, ramens innermått: 80x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:26:22
250 kr
200 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
6
650 kr
700 kr
7
6
800 kr
6
900 kr
6
1.000 kr